LINASTUSED:

Vaata kinos, telekast või mujal!


EDG PÕHIKIRI

MTÜ Eesti dokumentalistide gildi põhikiri


Kolmapäeviti - 18:00 - KUMU

 kumudok_logo.png

VAATA KAVA!

 Liikmed


Andres Maimik

 režissöör
 www.efis.ee/et/inimesed/id/1730
 
 


Anneli Ahven

 Kopli Kinokomitee produtsent
 anneli@kinokompanii.ee
 (+372) 55622041
  www.kinokompanii.ee


 Anu Aun

režissöör, produtsent
www.efis.ee/et/inimesed/id/171 
 


Arvo Vilu

 operaator
 arvo.vilu@gmail.com
 www.efis.ee/et/inimesed/id/8458


Heli Tetlov

 režissöör
 helitetlov@gmail.com
 www.efis.ee/et/inimesed/id/16498


Igor Ruus

 www.efis.ee/et/inimesed/id/2824
 
 


Jaak Kilmi

 režissöör
 www.efis.ee/et/inimesed/id/1028
 
 


Jaanis Valk

 dokumentalist
 jaanis.valk@gmail.com
 +372 55 974 425 
 www.ahtofilm.com


Kadriann Kibus

 režissöör, produtsent
 kadriannk@gmail.com
 (+372) 55 582582
 www.efis.ee/et/inimesed/id/1009


Kaupo Kruusiauk

 
 www.efis.ee/et/inimesed/id/1212
 
 


Kersti Uibo

 režissöör
 ku@kerstiuibo.co.uk
 www.kerstiuibo.co.uk


Krista Jutt

 stsenarist, toimetaja
 www.efis.ee/et/inimesed/id/718
 


Leeni Linna

 režissöör
 www.efis.ee/et/inimesed/id/1587


Liina Triškina

režissöör, monteerija
www.efis.ee/et/inimesed/id/3508 


Liis Lepik

 Kultusfilm OÜ režissöör, produtsent
 info@kultus.ee
 (+372) 55655786
 www.kultus.ee


Liis Nimik

režissöör, monteerija
www.efis.ee/et/inimesed/id/2081 
 
 


Liina Paakspuu

 Kinky Kong Productions
 liina@kinkykong.ee
 www.kinkykong.ee/


Marianna Kaat

 produtsent, režissöör
 info@bfp.ee
 www.bfp.ee/


Marje Jurtšenko

režissöör, toimetaja
www.efis.ee/et/inimesed/id/11792


Madli Lääne

režissöör, monteerija>
www.efis.ee/et/inimesed/id/1705


Marju Lepp

Filmivabrik OÜ produtsent
marju@filmivabrik.ee
 +372 51 63 641


Manfred Vainokivi

Filmivabrik OÜ režissöör- operaator
manfred@filmivabrik.ee
 


Meelis Muhu

režissöör, produtsent
efis.ee/et/inimesed/id/1912


Moonika Siimets

 režissöör
 efis.ee/et/inimesed/id/3030


Peep Puks

 dokumentaalfilmide lavastaja
 www./efis.ee/et/inimesed/id/7719


Priit Pääsuke

 produtsent, režissöör
 www.efis.ee/et/inimesed/id/2532


Raimo Jõerand

 
 www.efis.ee/et/inimesed/id/725
 
 


Riho Västrik

 Vesilind OÜ režissöör, produtsent
 vesilind@vesilind.ee
 (+372) 6009972
 www.vesilind.ee

 
Riina Hein

 
 www.efis.ee/et/inimesed/id/8846
 
 


 Tristan Priimägi

 Head of International Relations, Estonian Film Institute
 tristan@efsa.ee
 (+372) 627 60 68
 

Asutajaliikmed

Andres Maimik
Jaak Kilmi
Manfred Vainokivi
Marianna Kaat
Peep Puks
Riho Västrik

LIIKMEKS ASTUMINE

Ühingu liikmeks võib olla iga füüsiline isik, kes on seotud dokumentaalfilmide tootmisega ja kelle film on linastunud telekanalis või rahvusvahelisel filmifestivalil; samuti dokumentalistika üliõpilased ja filmiteoreetikud. Ühingu liikmeks ei saa olla isikud, kes oma ametikoha tõttu mõjutavad filmipoliitikat ja -levi.

Ühingu liikmeks astumiseks saatke kirjalikult vormistatud avaldus Eesti dokumentalistide gildile:
Vilmsi 53G, 10147 Tallinn
või e-posti teel:  eiteamis@seeon.ee

Ühingu juhatus vaatab avalduse läbi 15 päeva jooksul arvates selle esitamisest. Uute liikmete vastuvõtmise Ühingusse otsustab juhatus.